Kurumsal

Xenon Smart Akıllı Ev Sistemleri ile Hayatınıza Değer Katın…

Xenon Smart yüksek akıllı ev sistemleri ile ilgili teknolojiyi sağlayan projelere uygun yenilikçi çözümler üreten uluslararası bir firmadır. Profesyonel bir akıllı ev sistemleri üreticisi olan firmamız; güvenlik sistemleri, otomatik kapı ve pencere sistemleri, aydınlatma sistemleri ile ısı ve enerji sistemleri ve bu sistemlere ait alt kollarda çalışmalar yaparak yeni sistemler üretir, geliştirir ve destek çözümleri sunar. Yüksek kaliteye sahip ürünler ve ürünlere ait hizmetler ile öne çıkan Xenon Smart, sahip olduğu teknoloji ile alanında geniş bir çeşitlilik sunarak iç ve dış pazarda payını arttırmakta, portföyünü sağlamlaştırmaktadır.

Xenon Smart sunduğu Akıllı Ev Sistemleri çözümlerinde global kalite belgeleri ile kullanıcılarına güven sağlamayı başarmıştır.

Xenon Smart başarısında kendisine destek olan her bayinin önemli rol oluşturduğunu bilir. Marka ile stratejik iş ortaklığı yapma bilincine sahip bayiler ve potansiyeli olarak uygun olan lokasyonlarda stratejik ortaklıklar oluşturmaktadır. Stratejik ortaklıklar önceden belirlenmiş, iş hedefleri ve stratejileri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Türkiye pazarında yeterli gördüğü bayilerle satış satış noktası ile ortak faaliyet yürütmektedir.Xenon Smart’a gelen başvurular, öncelikli olarak potansiyel ve hedef pazarlar göz önüne alınarak değerlendirilmektedir. Markamıza desteğiniz ve işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Gün geçtikçe büyüyen Xenon Smart ailesine katılmak yada detaylı bilgi, sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Xenon Smart İnsan Kaynakları Bütün başvurular gizlilik prensibine sadık kalarak değerlendirilecek ve mutlaka cevaplandırılacaktır. İleride oluşabilecek yeni pozisyonlarda değerlendirilmek üzere tüm CV’ler veritabanımızda saklanacaktır.  CV’nizi bize aşağıdaki e-mail adresimiz aracılığı ile ulaştırabilirsiniz.   info@xenonsmart.com