Lütfen cihazınızı yatay çevirin.

Lütfen cihazınızı dikey çevirin.

EN MENU

AKILLI EV OTOMASYONU

Ev otomasyonu artık bilim kurgu konusu değil, yaşayan bir teknolojidir. Xenon Smart Akıllı Ev Sistemleri, size ve ailenize mümkün olduğunu hiç düşünmediğiniz şekilde faydalar sağlayabilir.

Bir güvenlik sistemi, akıllı bir termostat, aydınlatma kontrolleri, eğlence sistemleri ve çok daha fazlasını içerebilir. Basitçe söylemek gerekirse, bir ev otomasyon sistemi güvenliği, rahatlığı ve 21. yüzyılın teknolojisini evinize getirir.

Xenon Smart akıllı ev sistemi, evde ve çevresinde meydana gelebilecek, güvenlik ihlalleri, hava koşulları, patlak su boruları ve daha fazlasını gözler, anında otomatik olarak tepki verir.

Mobil Teknolojiler

İster evden, ister internetin olduğu herhangi bir noktadan sadece bir kaç dokunuşla evinizin davranışını ve yaşam şeklini değiştirebilirsiniz.

Ev otomasyonunun en büyük avantajlarından biri, gelişen teknolojiye erişim imkanı sunmasıdır. Xenon Smart App yazılımları, yaşam alanlarınızı yeni ve güçlü teknolojiyle güncelleme imkanına sahiptir. Bu da sizin ve evinizin her zaman rahatlık, konfor ve güvenliğin ön saflarında olabileceği anlamına gelir.

Xenon Smart mobil uygulamalarını Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.