EN

DOORS APP

Dinamik QR kodlar ile güvenli geçiş seçeneği sunar. Doors App, mevcut geçiş kontrol sistemleri için esnek entegrasyon seçenekleri ve Doors Cloud ile uçtan uca bir geçiş kontrol çözümü sunar.

Mobil Geçiş Özellikleri

Doors App, kullandığınız geçiş kontrol paneli ne olursa olsun akıllı okuyucularla uyumlu olarak çalışır.

  • Dinamik QR Kod ile Geçiş Dinamik QR kodlar, beş saniye süreyle geçerli olacak şekilde oluşturulur ve bu sayede paylaşılmaları imkânsız hale gelir. Yetkilendirme işlemleri uzaktan ve anlık olarak yapılır, plastik kimlik kartlarına kıyasla daha uygun maliyetli ve sürdürülebilir çözümler sunar.

  • GüvenliDinamik QR kodlar iyi şekilde şifrelenir ve her biri benzersizdir. Doors Cloud, Doors App ve okuyucular arasındaki ağ güvenliği TLS 1.2 ile sağlanır.

  • Çevrimdışı Uyumlulukİnternet kesintilerinde okuyucular sorunsuz çalışmaya devam eder. Kullanıcı yetkilendirmeleri, okuyucular ile Doors Cloud arasında sürekli senkronize edilmektedir.

  • Uzaktan ErişimUzaktan erişim yetkisine sahip kullanıcılar, kapılarını uzaktan kontrol edebilirler.

Entegrasyon

Mevcut sistemlere kolayca entegre olur

Akıllı okuyucuların kontrol ettiği kapılar, Doors App kullanılarak açılabilir. Akıllı okuyucular, geçiş kontrol panelinize kablo ile bağlanabilir veya geçiş kontrol paneline gerek kalmadan doğrudan geçiş kontrol sunucunuz ile ağ üzerinden haberleşebilir. Okuyucunun sunduğu web arayüzü ile ağ iletişim parametreleri özelleştirilebilir.

Plastik atıklarınızı ve
karbon ayak izinizi azaltalım

Mobil erişim çözümleri, plastik kart taşımama özgürlüğü sunar ve karbon ayak izinizi azaltmanıza yardımcı olur.