Lütfen cihazınızı yatay çevirin.

Lütfen cihazınızı dikey çevirin.

EN

ACCESS CONTROL

Akıllı Geçiş Kontrol Sistemleri

İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçtiğiniz kontrol modülüne bağlı olarak mobil uygulama üzerinden kapınızı bir dokunuşla ya da oluşturduğunuz anlık QR kodlar ile açabilirsiniz.

QR Kod Okuyucu

Kapı geçişleriniz için QR’lı Mobil teknoloji

Yetkili tanımlanan kullanıcılar Doors App mobil uygulaması ile kullanıcı girişi yaparak erişim izinleri dahilinde geçiş sağlayabilir.

Doors App uygulamasını mobil mağazalar üzerinden ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız.

Yenileyelim yada
Entegre olalım

Xenon Smart Access Control size red edemeyeceğiniz çözümler sunar. Yeni nesil donanımları ve yazılımlarıyla tüm kapılarınızı akıllı sisteme taşıyabilirsiniz. Yada var olan kapı geçiş donanımlarınızı pratik entegrasyonlarla Xenon Smart teknolojileriyle yenileyebilirsiniz.

Kapıları akıllı sistemle
Yenileyelim

Xenon Smart Access Control ürünleriyle kapılarınızı akıllı sistemin son teknolojisiyle tanıştırabilirsiniz. Bu sayede hız, güvenlik ve ek donanımlara gereksinim duymayan çözümleriyle yüksek tasarruf sağlarsınız.

Mevcut sisteminize Entegre olalım

Mevcut kartlı veya şifreli bir geçiş sistemine sahipsiniz. Siteminizi Xenon Smart çözümleriyle mobil teknolojilerin seviyesine taşıyarak, birçok özelliğe sahip olurken aynı zamanda tasarruf sağlarsınız.

Plastik atık ve
karbon ayak izinizi azaltıyoruz

Mobil QR geçiş sistemlerine geçiş yaparak kullanıcıların plastik kart gibi ek eşya taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırıyoruz. Gelecek nesillere sorumluluğumuz için karbon ayak izimizi azaltıyoruz.

Doors Cloud

Bulut tabanlı yazılım üzerinde tüm kullanıcılarınız, erişim izinleriniz ve geçiş kayıtları gibi kritik veriler saklanır. Sunduğu web tabanlı panel ile bu verilerin yönetimi internet bağlantısı olan her yerden yönetilebilir.

Ziyaretçileriniz için
Geçici giriş izni

Xenon Smart Access Control ürünleriyle kapılarınızı akıllı sistemin son teknolojisiyle tanıştırabilirsiniz. Bu sayede hız, güvenlik ve ek donanımlara gereksinim duymayan çözümleriyle yüksek tasarruf sağlarsınız.

  • Ziyaretçi Oluştur

  • Linki Oluştur

  • DİNAMİK QR

  • Cihaz yönetimi

  • Kullanıcı yönetimi

  • Ziyaretçi yönetimi

  • Yetki yönetimi

  • Geçiş kayıtları

Donanım Çözümleri