EN

ACCESS CONTROL

Akıllı Geçiş Kontrol Sistemi

Akıllı okuyucular, geçiş kontrol panelleri ve farklı seviyelerde bulut yazılım hizmetleri sunan bir geçiş kontrol platformudur.

Doors App ile mobil geçiş özellikleri sağlayan platform, uçtan uca bulut tabanlı bir geçiş kontrol çözümü olarak kullanılabileceği gibi diğer sistemlere farklı seviyelerde entegrasyon seçenekleri sunar.

QR Kod Okuyucu

Mobil Geçiş Özellikleri:

Doors App, kullandığınız geçiş kontrol paneli ne olursa olsun Akıllı QR okuyucularla uyumlu olarak çalışır. Yalnızca okuyucularınızı değiştirerek mevcut herhangi bir sisteme dinamik QR geçiş özelliği ekleyebilirsiniz.

Doors App'i indir.

Entegrasyon

Akıllı okuyucuların kontrol ettiği kapılar Doors App kullanılarak açılabilir. Akıllı okuyucular geçiş kontrol panelinize kablo ile bağlanabilir veya geçiş kontrol paneline gerek kalmadan doğrudan geçiş kontrol sunucunuz ile ağ üzerinden haberleşebilir. Okuyucunun sunduğu web arayüzü ile ağ iletişim parametreleri özelleştirilebilir.

Sıfırdan Kurulum
 

Donanım sayısını mümkün olan en aza indiren hafif bir sistemle tanışın ve bulut tabanlı hizmetlerin bir avantajı olarak işletme ve bakım maliyetlerini önleyin.

Mevcut sisteminize Entegre olalım

Mevcut erişim kontrol sisteminizi, hemen hemen mevcut tüm sistemlerle uyumlu olan ve benzersiz mobil geçiş çözümleri sunan en son teknolojiyle tanıştırın.

Plastik atık ve
karbon ayak izinizi azaltıyoruz.

Mobil geçiş çözümleri, plastik kart taşımama özgürlüğü sunar ve karbon ayak izinizi azaltmanıza yardımcı olur.

Doors Cloud

Kullanıcı yetkileri ve geçiş kayıtları, bulut tabanlı sistem sayesinde web tabanlı bir arayüz ile internet bağlantısı olan her yerden yönetilebilir.

Ziyaretçileriniz için
Geçici giriş izni

Geçişi erişim yetkisi verdiğiniz ziyaretçi için bir dinamik QR kod oluşturma bağlantısı oluşturulur. Ziyaretçiniz, geçiş işlemleri için bu bağlantıyı kullanarak dinamik QR kodlar oluşturabilir. Resepsiyon ihtiyacını ve teması ortadan kaldırır.

  • Ziyaretçi Ekle

  • Bağlantı Paylaş

  • Dinamik QR Kod

  • Cihaz yönetimi

  • Kullanıcı yönetimi

  • Ziyaretçi yönetimi

  • Yetki yönetimi

  • Geçiş kayıtları

Geçiş Kontrol Donanımları