EN

X'SMART LIFE

Hayatı kolaylaştıran teknolojiler

Xenon Smart hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünler ve yazılımlar üretir. Daha konforlu, keyifli ve güvenli yaşam için geliştirilmiş entegre çözümler sunar.

YEŞİL BÜYÜME

Karbon ayak izini azaltıyoruz

Xenon Smart geliştirdiği ürünler ve teknolojiler ile plastik atık ve karbon ayak izini azaltıcı çözümler sunarak yeşil büyümeyi destekliyor.

ACCESS CONTROL

Akıllı Geçiş Kontrol Sistemi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçtiğiniz kontrol modülüne bağlı olarak mobil uygulama üzerinden kapınızı bir dokunuşla ya da oluşturduğunuz anlık QR kodlar ile açabilirsiniz.

İncele

SENARYOLAR İLE
GELECEĞİ YAŞAYIN

Xenon Smart mobil uygulama üzerinden ayarlayabileceğiniz senaryolar sayesinde cihazlarınızı kişiselleştirilmiş otomasyonlar ile yönetme özelliği sunar.

AKILLI THERMOSTAT

Evin ısısı 28 derece olarak değiştiriliyor...

Evinizin bulunduğu konuma göre anlık hava durumu, gün doğumu ve batımı vb. etkenlere bağlı otomasyon oluşturabilirsiniz.

PERDE KONTROL

Salon panjurlarının konumu %50 olarak değiştiriliyor...

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Yaşam alanlarınızdaki akıllı ürünleri birbirine entegre edin ve mobil kontrol sağlayın.

Xenon Smart veya TUYA uyumlu farklı cihazları birbirine bağlayarak otomasyonlar oluşturabilir, konforlu, güvenli ve teknolojik çözümlerden faydalanabilirsiniz.

GÜVENLİK

Akıllı güvenlik ürünleriyle alarm sisteminizi oluşturun, mobil cihazlarınızla takip edin.

Kapı sensörü, hareket sensörü, titreşim sensörü ve alarm ürünlerini entegre edebilir, olası tehlikelerde alarm tetikleterek mobil cihazınıza bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz.

VOICEBOX

Sesli Asansör Kontrolü

Xenon Smart markası Voicebox® tüm asansör tipleri ile uyumludur. Hızlı montaj özelliği ile tüm asansörleri sesle kontrol edebilme imkanı sağlar. Teması sıfıra indirerek sağlıklı ve güvenli çözümler sunar.

voicebox.com.tr

Etkinlikler

Tüm Etkinlikleri İncele